krawcowa czestochowa

krawcowa czestochowa

Oświetlenie domowe

oświetlenie kina domowego jest coś należy rozważyć raz masz podstawy kina domowego set-up, a chcesz iść nieco dalej i stworzyć atmosferę w swoim teatrze.

Jednym z najlepszych sposobów, aby stworzyć odpowiednią atmosferę w każdym pomieszczeniu jest za pomocą oświetlenia i oświetlenie kina domowego ma tę dodatkową zaletę, że rzeczywiście poprawia jakość obrazu na ekranie.

Większość z nas są wykorzystywane do oglądania filmów w ciemności, a jego ogólna zgoda, że ??wszystkie wyświetlacze są w ich najlepiej, gdy w pomieszczeniu jest ciemno. Więc po prostu włączyć wszystkie światła wyłączone, prawda? Cóż, tak i nie. Trzeba światła na aby dostać się set-up i obsługiwać pilota przed początkiem filmu, ostatnią rzeczą, którą chcę, to trzeba wstać i przejść przez pokój, aby włączyć światła wyłączone. Odpowiedź jest mieć pilota kina domowego systemu oświetlenia, z którą można ciemny lub wyłączenie świateł w zaciszu swojej kanapie. Może to być albo bult się jeśli zaczynasz od zera, lub retro dopasowane do istniejącej instalacji.

Idąc o krok dalej, można zainstalować zasłony zmotoryzowane, które są sterowane za pomocą pilota.

krawcowa czestochowa

Niektóre z bardziej zaawansowanych systemów pozwalają na tworzenie gotowych zestawów, więc za jednym naciśnięciem przycisku na pilocie można tworzyć, powiedzieć pre-show atmosferę, która przyciąga zasłony i ma niskie oświetlenie podkreślające tylko część wypoczynkową. Następnie można przejść do ustawień pokazać, gdzie wszystkie światła są wyłączone.

Korzystanie z systemu X10, można nawet zintegrować controlloing światła i zasłony z innymi składnikami zestawu kina domowego. Tak na przykład w pre-show, niektóre muzyka gra i po trafieniu w serialu, a także światła schodzili, odtwarzacz DVD uruchamia film i odbiornik koziołki do trybu filmowego.

Poziom zaawansowania jesteś w stanie wprowadzić do swojego domu oświetleniu teatralnym będzie zależeć od budżetu. Pięć dolarów będzie Ci ściemniacza przechowywania sprzętu Przełącznik FROMA, kilkaset dolarów będzie Ci zdalnie sterowany system oświetleniowy. Ale dla pełnych prac z całkowitej integracji, można spodziewać się zapłacić kilka tysięcy dolarów.

Robert Armstrong jest czynnikiem przyczyniającym się do HDTV Tuner - niezbędny przewodnik projektowania i zakładania własnego kina domowego.

Artykuł dzięki: