krawcowa czechowice

krawcowa czechowice

Parapetówka Prezentów, tradycji i pomysły - Porady na święta

Parapetówka prezenty od serca:

"Chleb - Więc nigdy głodny.

Wine - Więc twoje życie jest zawsze na słodko.

Salt - Tak zawsze jest przyprawą w swoim życiu.

I świeca - więc zawsze masz światło ".

Powyższy wiersz jest podobno być pochodzenia europejskiego lub rosyjskiego, znosząc upływ czasu, a nadal powszechnie dziś mowa. Ostatnio poszłam na imprezę mieszkaniu, przynosząc ze sobą bochenek chleba z rodzynkami otrębów, granulatu soli morskiej, i butelkę Riesling. Zapomniałam świecę, ale na szczęście nie było więcej niż wystarczająco świec jak ktoś był również obchodzi urodziny.

Chociaż moi Mieszkaniu prezenty były hitem (bez wątpienia częściowo ze względu na fakt, że był jednym z niewielu ludzi, którzy przynieśli coś), nie mogłem pomóc, ale myślę, że może być bardziej głębokość do prezentów. Mimo wszystko, większość nowych domów już chleb, wino, sól i świec, w tradycyjnym sensie. Przyszło mi do głowy, że sposobem na utrzymanie tej wielkiej tradycji, podczas przypraw go z jakimś kreatywności, jest znalezienie innych rzeczy, które mogłyby być uznane za chleb, wino, sól, lub świece. To właśnie wymyśliłem:

Chleb

Będąc tak proste jedzenie, to naprawdę opłaca się ruszyć przy podejmowaniu decyzji, jaki rodzaj chleba przynieść. Zrezygnować nudny bochenek zakwasie lub bagietki i pójść na coś ze smakiem, podobnie jak chleb cynamon rodzynki, chleb bananowy, lub jeden z moich ulubionych, pumpernikiel.

Inne pomysły, które mogą być twórcze odcinek obejmować ciastka, cornbreads, a nawet pudding z chleba.

Wino

Nie jestem koneserem wina, ale moja propozycja jest to, aby wnieść coś które mogą być spożywane na samym partii jesteś prowadzącego. Na parapetówkę poszedłem do moja butelka Riesling doskonale zastępuje pustą butelkę na stole.

Artykuł dzięki: